Büyükçekmece Peyzaj Düzenleme Firması Peyzaj Projeleri

Büyükçekmece Peyzaj

Büyükçekmece Peyzaj Düzenleme alanında Cm peyzaj Firması olarak  siz değerli müşterilerimizin tüm isteklerini en iyi şekilde değerlendirerek peyzaj projelerini hazırlamaktayız. Bahçe peyzaj düzenlemelerinde görsel çalışmalarımız bir çok alternatif seçeneği içermektedir. Bu konuda Peyzaj Mimarlarımız global olarak yenilikleri projelerine yansıtmaktadır. Peyzaj bir sanattır ve bu sanatı ortaya çıkartan en önemli nokta tecrübedir. Firmamız çalışanları onlarca referans ile yeterli tecrübeye kavuşmuşlardır. Aynı zamanda sektörün yenilikleri konusunda eğitimler, işinin ehli yetkin öğreticiler tarafından verilmektedir. Müstekil Ev, Villa, Yazlık veya Bina bahçeleri gibi ortak kullanım alanlarının bahçeleri için özel peyzaj projeleri geliştirmekteyiz.

Büyükçekmece ilçemiz ve ilçemize bağlı olan sinanoba, kamiloba, mimaroba, mimarsinan, kumburgaz, güzelce, tepecik semtleri için peyzaj projelendirme ve uygulama hizmeti vermekteyiz.

Büyükçekmece Peyzaj Firmaları

Büyükçekmece Peyzaj Firmaları arayışınızda Cm Peyzaj olarak sizler için doğru bir seçim olmak en büyük hedefimizdir. Siz dostlarımızın memnuniyeti, firmamızın ticari karından çok daha önemlidir. Bu noktada düşünceniz bizi samimiyetsiz bulabilirsiniz, ancak aslında bizler sizlerin memnuniyetini, ticari karımızın önüne koyarak sizlerin firamızı ücretsiz olarak reklamını yapmanızı sağlamış oluyoruz. Ve ticarette en zor olan ama aynı zamanda en iyi  müşteri kazanma yöntemi olan tavsiye edilen firma olabilmektir. Cm Peyzaj olarak hedefimiz, yönümüz ve amacımız her zaman bu başarıyı kazanmaktır.

Büyükçekmece Bahçe Düzenleme

Büyükçekmece Bahçe Düzenleme Firması

Büyükçekmece’de peyzaj hizmeti veren firma sayısı çok fazla olmamak ile birlikte google üzerinden yapacağınız inceleme sonrası bu firmaların bazılarına ulaşmanız mümkündür. Bizler her zaman selbest piyasa koşulları ve rakebitin gücüne inanmaktayız. En iyisini yapa bilmek için rekabet ortamı her zaman firmalara artı değer kazandırmaktadır. Firmamız bu konuda diğer firmara göre daha yenilikçi çözümler sunmaktadır. Ve en önemlisi tüm peyzaj uygulamalarını resmi ve sözleşmeli yapmasıdır. Çünkü peyzaj projeleri canlı bitkilerin yer aldığı bir çalışmadır. Bu nedenle başta konuşulan tüm konular resmi olarak sözleşmeye dahil edilerek proje tesliminde hem sizleri hemde firmamızı koruma altına almaktayız.

Büyükçekmece Bahçe Çevre Düzenleme

Büyükçekmece Bahçe Düzenleme çalışmalarımız sizlerin talepleri sonrasında ortaya çıkmakta olup gerekli olan incelemeler yapıldıktan sonra hayata geçirilmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile bir çok alternatif düzenleme istekleri ile karşı karşıya kaldık. Lokal olarak bahçe duvarlarının sarmaşık ile kapanması, Bahçe köşelerinin dizaynı, bahçenin bir bölümüne bostanlık yapılması, Bahçe içerisine yürüyüş yolları ve oturma alanlarının oluşturulması gibi isteklerinizi çözüme kavulturduk ve bu konuda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Büyükçekmece bahçe ve çevre düzenlemesi alanlarında ihtiyaçlarınız söz konusu olması durumunda en hızlı şekilde bizleri telefon, mail ve whatsapp üzerinden arayarak randevu talebinde buluna bilirsiniz.

Hazır Rulo Çim Serimi Hizmeti ; Bahçenizin toprak alanları için özel olarak üretilmiş olan çimler rulo halinde kesilerek bahçenize serimleri gerçekleştirilmektedir. Serim öncesi toprak yüzeyi için ilaçlama, yabanı ot temizliği, karışımlı toprak takviyesi ve tesviye işlemleri yapılmaktadır. Hazır çim serimi sonrası toprak ile çim arasında bir hava transferinin olmaması için gerekli olan çim üzeri ağırlık uygulaması yapılmaktadır. Ayrıca rutin olarak yapmanız gerekenler tek tek tarafınıza anlatılarak iş teslimi yapılmaktadır.

Bahçe Sulama Sistemleri ; Otomatik sulama sistemleri olarakta nitelendirdiğimiz bu çalışma ile bahçeleriniz için en uygun sulama yöntemine kavuşmuş olacaksınız. Çimleriniz için sprinkler ile sulama, ağaç ve bitkileriniz için damlama sulama yöntemleri kullanılmaktadır. Bahçe Sulama sistemlerinin kurulum aşamaları teknik bilgi sahiplerinin hazırlayacağı proje üzerinden yürütülmesi gerekmektedir. Üstün körü yapılan uygulama işlemleri sonrası, sulama yapılmayan bölgeler ortaya çıkacaktır ve kullanmış olduğunuz malzemeler boşa gitmiş olacaktır. Bunun sonucu ek maliyetler ile karşı karşıya kalınacaktır. Cm Peyzaj firması olarak işinin ehli teknik bilgi sahibi mimarlarımız tarafından uygulama projeleriniz hazırlanmaktadır.

Büyükçekmece Bahçe Sulama

Büyükçekmece Bahçe Sulama Sistemleri

Ağaç Budama, Dikimi ve Sökümü; Ağaç budama işlemleri konusunda bir çok zorlu görevi yerine getirmiş bir firma olarak standartların dışına çıkıyoruz sizlere çözüm üretirken. Yaşam alanları içerisinde yer alan ve zaman zaman tehlikeli boyutlarda büyüyen ağaçların kesilmesi veya budanması için firmamızı her zaman araya bilirsiniz. Aynı zamanda limon selvi gibi çam ağaçlarının dikimi, mevcut olanların yer değişimi veya kökten ağaçların sökülmesi için bizlerden hizmet talebinde buluna bilirsiniz. Özellikle iki bina arası veya yüksek gerilim hatlarına yakın olan ağaçların budanması için sepetli vinç ile çözüm üretmekteyiz. Büyükçekmece Ağaç Budama ihtiyaçlarınızda haftanın tüm günleri hizmetinizdeyiz.

Büyükçekmece Periyodik Bahçe Bakımı; Bahçe bakımı konusunda bir çok alternatif hizmetimiz söz konusudur. Periyodik olarak haftalık yada aylık bakım çalışmalarımız mevcuttur. Bu çalışmaları teknik şartname ve sözleşmeler ile garanti altına almaktayız.  Bakımlarda yapmakta olduğumuz işlerin listesi şu şekildedir;

 1. Dönemlik ilaçlama işlemlerinin yapılması;Bu ilaçlama işlemi ağaç, çim ve çiçekler için ziraat mühendisimiz tarafından belirlenen ilaçları doğru yöntemleri kullanarak uygulamaktayız.
 2. Budama işlemleri; Ağaçların sonbaharda budama işlemi yapılmaktadır. Aynı zamanda yeni ağaçların dikimi veya kurumuş ağaçların sökümleri yapılmaktadır.
 3. Ağaç Diplerinin açılması ve böceklere karşı kireçlenmesi.
 4. Çimlerin havalandırılması; Çimlerinizde zamanla havasızlıktan kuruma ve çürümeler meydana gelmektedir. Bunun önüne geçmek için havalandırma makinelerimiz ile bu çalışmayı gerçekleştiriyoruz.
 5. Sulama sistemlerinin bakımı; Mevcutta olan otomatik ve damlama sulama sistemlerinizin bakım ve onalarımları yapılmaktadır. Gerekli olan parçaların tarafınızca alınması sonrası montaj ve değişimleri tarafımızca yapılacaktır.
 6. Gübreleme ve çim tohumu ekim işlemleri; Bahçenizdeki çimlerin dip gübresinin yapılması ve aynı zamanda kuruyan bölümler için çim tohumu ekim işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.
 7. Bitki temini ve dikimleri; Yaz için mevsimlik çiçek, çam ağaçları veya bostanlık için fide dikimlerini yapmaktayız.
 8. Bahçe aydınlatma sistemlerinin bakımları elektrikçi personellerimiz tarafından yapılmaktadır.
 9. Yürüyüş yolu bakımları; Eğerki bahçenizde yürüyüş yolu ve sert zeminleriniz varsa buralarda oluşan bozulmalar uygun malzemeler kullanılarak onarılmaktadır.
 10. Çim Kesme işlemleri bahçenin durumuna göre haftalık yada onbeş günde bir olacak şekilde yapılmaktadır.
 11. Çapalama, Toprak temini ve Toğrak değişimi gibi bir çok bakım işleri tarafımızca profesyonel olarak yerine getirilmektedir.

Büyükçekmece Drenaj Yapımı ve Bakımı Hizmeti

Büyükçekmece Drenaj yapımı konusunda bir çok referansa sahip olmanın verdiği öz güven le hizmet vermekteyiz. Özellikle villa bahçeleriniz için drenaj uygulamaları ve izolasyon çalışmaları yapılmaktadır. Drenaj uygulaması öncesi doğru tespit çok önemlidir. Kot farkları ve yağmur suyunun akış yolu doğru şekilde belirlenmelidir. Ücretsiz drenaj keşfi hizmetimiz vardir.

Bahçe Peyzaj M2 Fiyatları Nedir?

Bahçe Peyzaj M2 fiyatları çok değişkendir. Çünkü istenen çalışmalara göre bu fiyatlandırma ortaya çıkmaktadır. Ortalam taleplerine göre m2 fiyat listesine aşağıda yer vermeye çalışacağız. Ancak bu rakanlar zamanla değişmekte olacaktır.

 • Hazır Çim Uygulaması m2 fiyatları, çim dahil ortalama 70 TL ile 120 TL arasında değişmektedir.
 • Bahçe Otomatik Sulama m2 fiyatları, sulama malzemeleri dahil 60 TL ile 90 TL arasındadır.
 • Sert zemin ve yürüyüş yolları yapımı malzeme hariç ( taş modellerinin fiyatları çok farklıdır ) 50 TL ile 100 TL  arasındadır. Bu fiyat işçilik fiyatıdır.

Bahçe peyzaj çalışmaları için en doğru metre kare fiyatı almanız için tarafımızı arayarak ücretsiz keşif isteye bilirsiniz. Konunun uzmanı ekiplerimiz sizleri ziyaret ederek en doğru fiyat teklifini tarafınıza sunacaktır.

Basit Bahçe Düzenlemesi Seçenekleri Nelerdir?

Basit bahçe düzenleme işlemleri genel olarak bir bahçenin küçük bir bölümünü kapsamaktadır. Bu çalışmalarda genelde mevsimlik çiçeklerle yapılan bölümler, dolomit taş uygulamaları, ağaç dibi süslemesi gibi bir çok alternatif söz konusudur. Bu konuda sizleri ziyaret edip çeşitli alternatifler üzerinde değerlendirme yaparak nihai sonuca varmaktayız. Cm peyzaj olarak sizlerin talepleri için hizmetinizdeyiz. Bizleri her zaman çekinmeden en ufak sorununuz içi arayabilirsiniz.

“Büyükçekmece Peyzaj Düzenleme Firması Peyzaj Projeleri” hakkında 1 yorum

 1. Cm Peyzaj firması ile Büyükçekmece ilçemizde yer alan sitemizin bahçesinin yeniden yapılması konusunda tanıştık. Site yöneticisi olarak ince eleyip sıp dokumaktayız. Bu nedenle 4-5 firma ile iletişime girerek taleplerimiz doğrultusunda fiyat teklifi aldık. Cm Peyzaj firması fiyat olarak en dip fiyatı vermese de, hazırladığı proje, teklif dosyası ve ön görüşmelerdeki bilgi ve tutumu kendilerini seçmem konusunda çok etkili oldu. Cm peyzaj ile yaptığım anlaşma tam istediğim gibi sonuçlandı. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir