Çatalca Foseptik Çukuru Açma

Foseptik Çukuru Açılması

Çatalca Foseptik Çukuru Açma konusunda Cm Peyzaj olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. Hobi bahçeleri, Konteyner koyacağınız arsa ve tarlalarınız için foseptik kuyusu açıp tüm bağlantılarını yaparak sizlere teslim ediyoruz. Foseptik Çukuru açma konusunda Çatalca ilçemiz ve bu ilçemize bağlı olan Kaleiçi, Çanakça, Çakıl, Kestanelik, Çiftlikköy, Gökçeali, İhsaniye, Kabakça, Yalıköy, Subaşı, Muratbey, Oklalı, Hallaçlı, Ovayenice, Akalan, Ormanlı, İzzettin, Gümüşpınar, Aydınlar, Nakkaş, Örencik, Kalfa, İnceğiz, Dağyenice, Elbasan, Örcünlü, Karamendere, Başak, Hisarbeyli, Bahşayiş, Belgrat, Yazlık, Celepköy, Kızılcaali ve Yaylacık semt, köy ve mahalleri içinde haftanın tüm günleri istenilen saat aralığınde hizmet vermekteyiz.

Foseptik Çukuru Nasıl Yapılır? Maliyeti Ölçüleri Nedir?

Foseptik çukuru açmak için öncelikle yapılması gereken en doğru yerin tespitidir. Bu tespit yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler söz konusudur.

  • Açılacak Foseptik kuyusu mutlaka mümkün olan en uzak noktaya açılmalıdır.
  • Mevcutta belediyenin kanalizasyonu varsa ona yakın olmalıdır ki çıkış bağlantısı direk o hatta verilebilsin.
  • Kot farkı var ise yapıya uzak olan en alt tarafa açılmalıdır.
  • En az 3 metre çukur açılmalıdr.
  • Açılan çukuru Baca ( Büz, Künk ) konulduktan sonra mutlaka altına 2 numara mıcır konulmalıdır. Sıvının daha rahat bir şekilde hareket edebilmesi ve foseptiğin daha uzun sürede dolması için mıcır çok önemlidir.

Foseptik Çukuru Ölçüleri genel olarak 3 ile 4 metre arasındadır. Ancak bu ölçülerin belirli bir standartı yoktur. İhtiyaca ve alanın durumuna göre farklı ölçülerde olabilmektedir.

Foseptik Çukuru Açma ve herşeyi ile anahtar teslimi maliyetinide net olarak belirlemek oldukça güçtür. En doğru olanı sahanın keşifi yapılarak fiyat belirlenmesidir.

Foseptik Çukuru Nedir?

Foseptik çukuru genel olarak atık ve pis suların toplanıp sonrasında genel kanalizasyon hattına bağlandığı bir kuyudur.

Foseptik Çukuru Maliyeti Nedir?

Foseptik çukuru için en iyi maliyet belirleme yöntemi keşiftir. Çünkü gerekli olan baca, derinlik, yapıdan olan uzaklık gibi bir çok kritere göre fiyatlara farklılık göstermektedir. Lütfen bizi arayınız.

Foseptik Çukuru Yönetmeliği Nedir?

Foseptik çukuru için her belediyenin kendi standartları söz konusu olmaktadır. Bu nedenle konuyla ilgili hangi belediyenin sorululuğunda iseniz onlara ulaşmanız ve sormanız gereklidir.

Foseptik Çukuru Ne Kadar Sürede Dolar?

Foseptik çukurunun dolum süresi kullanıma bağlıdır. Ancak hafta sonları gittiğiniz bir yer ise bu yer 3-4 ay hatta çok daha uzun dolmayacaktır.

Cm Peyzaj ile Çatalca ve semtleri için foseptik kuyusu açma, bacalarını koydurma ve bağlantılarını yaptırabilirsiniz. En uygun fiyat teklifi için bizleri şimdi arayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir