Çatalca Peyzaj Uygulamaları Bahçe Düzenleme Firması

Çatalca Peyzaj Firması

Çatalca Peyzaj firması olarak hizmet vermekte olan Cm Peyzaj firmamız sizlere doğru hizmeti uygun fiyatlara sağlamak için çalışmaktadır. Çatalca ilçemiz ve Çatalca ilçemize bağlı olan Binkılıç, Çiftlikköy, Karacaköy, İnceğiz, Subaşı, Ormanlı, Yalıköy semtleri için bahçe peyzaj uygulamaları adı altında bir çok hizmeti sağlamaktadır.

Peyzaj Nedir? Nasıl Uygulanması Gerekir? Peyzaj Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Çatalca Peyzaj Firması olarak sizlerin en çok merak ettiği sorulara cevap bulmaya çalışacağız. Öncelikle peyzaj’ın ne anlama geldiği konusunda bilgi vermek gerekir ise. Peyzaj bizlere göre sadece bahçe düzenleme değil bir sanat koludur. Projelendirmesi doğru yapılmayan her peyzaj düzenleme uygulaması hüsranla sonuçlanmaktadır.

Peyzaj uygulaması nasıl yapılmalıdır? 

Peyzaj uygulaması için adım adım çalışmalar yapılması gerekmektedir. Bu uygulama adımlarının sıralaması çok önemlidir. Eğer ki sıralama yanlış yapılır veya hiç yapılmaz ise proje bitimi sonrası çözümü mümkün olmayacak veya herşeyi baştan yapılması gerekecek sorunlar sizleri beklemekte olacaktır. Peyzaj uygulama adımları şu şekiledir;

 1. Uygulama yapılan alanın ön incelemesi
 2. Uygulama alanının müşterimizin istekleri üzerine peyzaj mimarımız tarafından incelemesi ve ölçü ve görsellerinin alınması.
 3. İnceleme esnasında toprak yapısı, kot farkları, drenaj ve izolasyon ihtiyaçları değerlendirilerek detaylar not edilir.
 4. Projelendirme çalışması öncesinde kullanılacak olan tüm bitkilerin listesi ve birim fiyatları belirlenir.  Ve bu bitki fiyatları müşterimize sunularak talep edilmesi durumunda kullanılacak bitkilerin çeşitleri ve adetleri değiştirilir.
 5. Peyzaj mimarlarımız yapılan ön hazırlık sonrasında projelendirme  aşamasına geçerler. 2d ve 3d olarak yapılan çalışmalar tamamlandıktan sonra müşterimize sunumları gerçekleştirilir.
 6. Müşterimizin talepleri doğrultusunda revizyon yapılarak projenin son durumu belirlenir ve fiyat teklifi bu proje üzerinden belirlenir ve müşterimize sunulur.
 7. Fiyat teklifimiz onay alır ise teknik şartname ve iş sözleşmesi yapılır. Ve proje anlaşma doğrultusunda başlar.
 8. Projenin tamamlanması sonrasında belirli bir zaman bakım ve kontrolleri yapılır. Aynı zamanda projenin yapımı esnasında çeşitli değişiklikler eğerki çok büyük değil ise gerçekleştirilir.

Peyzaj Uygulaması Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Peyzaj fiyatlandırma kriterleri oldukça basittir. Çünkü fiyatlandırma genelde adet, metre kare, metre tül ve metre küp üzerinden belirlenir. Bunların yanında işçilik, nakliye ve ticari kar eklenerek netleşir. Fiyatlar, firmalar arası çok fazla farklılık söz konusu ise burada kullanılan ürünün kalitesi ve ticari karın fazlalığı nedeni ile oluşmaktadır. Cm Peyzaj firması olarak en uygun rakamlarla birinci sınıf hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Çatalca Peyzaj

Çatalca Peyzaj

Çatalca Bahçe Peyzaj Hizmet Seçenekleri

 • Hazır Çim ( Rulo Çim ) Serme işlemi
 • Otomatik ve Damlama Bahçe Sulama Sistem
 • Ağaç ve Bitki Budama, Sökümü ve Dikim işlemleri
 • Bahçe aydınlatma sistemleri, bakım ve onarımları
 • Bahçe ilaçlama ve gübreleme hizmetleri
 • Bahçe panel, tel ve jlet çit uygulamaları
 • Tüm bahçe marangozluk işlemleri
 • Bitki, çiçek ve ağaç temini ve dikimleri
 • Yürüyüş yolları ve Sert zemin uygulamaları
 • Bahçe taşları temini ve tasarım uygulamaları
 • Çatalca Drenaj Yapımı ve İzolasyon çalışması
 • Bahçe Düzenleme ve Periyodik Bahçe Bakım Hizmetleri

Cm Peyzaj olarak bu alanda daha bir çok hizmet seçeneğimiz mevcuttur. Firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizler için en iyi projelendirme çalışması yapılarak uygun fiyat teklifi hazırlanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir