Silivri Peyzaj Bahçe Düzenleme Bakım Firması

Silivri Peyzaj

Silivri Peyzaj ve Bahçe Düzenleme Firması olarak Villa, apartman ya da köy evlerinizin bahçe alan konumlandırılmasını yaparak ve doğru bir planlama ile sizlerin istekleri doğrultusunda en kaliteli peyzaj çalışmalarını yapmaktayız. Silivri ve birçok bölgede sizlere hizmet veren firmamız görsel olarak sorunsuz bahçe tasarımları sağlıyor. Eğimli ya da dar alanlar ve sorunlu noktalar için farklı çözüm yolları sunarak görsel düzenleme sağlıyoruz.

Teknolojik ekipmanlardan faydalanarak kısa sürede bahçenizi en modern hale gelmesi için çalışmalar yapmaktayız. Bahçenin sorunlu alanları düzenlenerek kullanım alanlarının genişletilmesini sağlayan firmamızın sunduğu öneriler ile uzun yıllar sorun yaşamadan keyif alabileceğiniz bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Profesyonel ekip ile sizlere yardımcı olan  Cm Peyzaj firmamız hayalinizdeki bahçeyi sizler için gerçekliyor.

Silivri Bahçe Peyzaj Düzenleme

Silivri bahçe peyzaj düzenleme hizmetimiz sayesinde kullanım alanı en zor şartlara sahip bahçelerin bile tasarımını yaparak daha modern ve şık bir görünüm sağlıyoruz. Bahçe peyzaj uygulamalarına başlamadan önce bahçenin analizi yapılarak ihtiyaçların neler olduğuna karar verilir. Kişinin isteklerine uygun koşullar olmaması durumunda farklı tasarım önerileri sunularak bahçenin planı çizilir. Eğimli bahçelerde toprak kaymasını ve görsel olarak kötü duruşu önlemek amacıyla bahçe duvarı örülerek düz bir zemin elde edilir. Ağaçlandırma ve çiçek ekiminin hangi alanlara yapılacağı ve bahçe için istenilen farklı dekoratif seçenekler değerlendirilerek hayalinizdeki bahçeyi gerçeğe dönüştürüyoruz. Başta Silivri peyzaj olmak üzere İstanbul, Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Kırıklareli, Edirne, Çatalca, Beylikdüzü gibi birçok şehirde bahçe peyzaj düzenleme hizmeti vermekteyiz.

Silivri Peyzaj Firması

Silivri Peyzaj Firması

Köy Evi Bahçe Düzenleme

Köy evi bahçe düzenleme yöntemleri olarak sizlere birçok seçenek sunuyoruz. Bahçenizi hem daha kullanışlı hale getirmek hem de görsel açıdan modern ve ferah görünmesini sağlamak için profesyonel ekibimizle ve modern teknik yöntemlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Bahçenizin güvenliğini sağlamak amacıyla çevresini çitlerle çevrilmesini, kapı giriş bölümünün ve yürüyüş yolunun farklı taşlarla düzenlemesini yapıyoruz. İsteğe göre bahçenin farklı alanlarında doğal ya da suni çim uygulaması yapılabilir. Ayrıca köy evi bahçelerinde köpek ya da kümes hayvanlarına özel tasarımlar yaparak sizlere farklı tasarımlar sunuyoruz.

Villa Bahçe Düzenleme

Villa bahçe düzenleme için geniş alternatif seçenekler sunarak bahçenizi farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Piknik alanları, hobi bahçesi, bitki ya da sebze yetiştiriciliği, yüzme ya da spor alanları, kış bahçesi olmak üzere isteğe bağlı farklı şekillerde villa bahçelerinde peyzaj çalışmaları yapmaktayız. Bahçenizin giriş bölümünden başlayarak farklı noktalarında çeşitli aydınlatma sitemleri uygulanarak bahçenizi gece için kullanımına olanak sağlıyoruz. Köşe ve kavşak düzenlemelerinin yapılması, kamelya yapımı, çocuklar için oyun alanlarının yapımı gibi birçok konuda sizlere çeşitli alternatif çözümler sunan Cm Peyzaj firmamız villa, apartman, müstakil ya da köy evlerinizin bahçelerini baştan tasarlayarak hayallerinizi geçekleştiriyor.

Silivri Bahçe Düzenleme Sistemleri

Silivri bahçe düzenleme sistemleri konusunda sizlere yardımcı olan  firmamız ile istediğiniz bahçe tasarımlarını yaptırabilirsiniz. Kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile sizlere uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz bir bahçe yaratıyoruz. Mevsimlik bitki ekimi, bahçe yapısına uygun bitki seçimi, hazır çim uygulaması, yürüyüş yolu için zemin düzenleme, dönemsel olarak ağaç budama ve sulama sistemleri ile her daim şık ve bakımlı bir bahçeye sahip olabilirsiniz.

Silivri Hazır Rulo Çim Uygulamaları

Silivri hazır rulo çimler sayesinde bahçenizdeki istediğiniz alanlar kısa sürede çim uygulaması yapılır. 1. Sınıf kalitede çim kullanarak yaptığımız rulo çim uygulamasının ardından çimlerin sulanması ve çim biçme işlerini üstlenerek sizlere bakımlı ve düzenli bir bahçe hizmeti sunuyoruz. Deneyimli elemanlarımız ile sizlere uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir bahçe tasarımı sağlıyoruz. Kaliteli malzemelerin kullanımı ve çimli alanların yanı sıra sizlere yürüyüş yapabileceğiniz sert zeminden oluşan yol tasarımı yapmaktayız. Keyifle vakit geçirebileceğiniz oturma ya da piknik yapabileceğiniz alanlar yaratarak en dar bahçeleri bile kullanışlı hale getiriyoruz. Yatay ya da dikey zeminler üzerine doğru bir planlama ile yapılan rulo çim uygulaması yapıyoruz. Böylece yağışlı havalarda toprak kayması ya da bitkilerin zarar görmesi önlenir. Çim ve bitkilerin gübrelenmesi, sulanması, ilaçlanarak böcek ve haşerelerden korunması gibi birçok konuda sizlere tam destek sağlıyoruz.

Silivri Bahçe Düzenleme

Silivri Bahçe Düzenleme

Silivri Drenaj Yapımı

Silivri Drenaj Yapımı; Villa, köy ya da müstakil evlerin bahçelerinde drenaj çalışması yapılarak izolasyon sağlanır. Bahçenin yatay ya da dikey zemin yapısı göz önünde bulundurularak en doğru bahçe sulama sistemleri ve drenaj yapımı uygulamaktayız. Bahçenin farklı noktalarında su birikimini önlemek amacıyla drenaj çalışmaları uyguluyoruz. Ayrıca bahçeniz için en doğru sulama sistemi kullanılarak zemin üzerinde su birikintisi oluşumu önlenir. Evlerin yalıtımı ve izolasyonu sağlanarak sorun yaşama riskinizi önlüyoruz.

Silivri Ağaç Budama

Silivri Ağaç Budama, birçok şehirde  sizlere ağaç ekimi ve budama işlemleri konusunda yardımcı olmaktayız. Bahçenizin yeşil alanlarının sürekli bakımlı görünmesini sağlamak amacıyla gübreleme, sulama, biçme, toprağı havalandırma, bahçeyi yabancı otlardan arındırma, ağaçların budanması ve dikimi gibi süreklilik gerektiren tüm bahçe bakım işlerinizin takibi  profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Bitki Temini ve Dikimi

Bahçenin konumu, yüzeyi ve toprak yapısının yanı sıra sizlerin istekleri doğrultusunda bahçenizde farklı bitki tasarımları oluşturmaktayız. Mevsimine uygun bitkilerin seçiminin yapılması, istenilen bitkilerin temin edilmesi, bitkiler arasında çıkan yabancı otların ayıklanması, düzenli sulama sistemlerinin sağlanması, bitkilerin ekimi gibi birçok konuda sizlere profesyonel destek sağlıyoruz.

Bitkilerin canlılığını uzun süre koruyabilmesi için gerekli olan ideal sulama yöntemleri uygulayarak bahçenizin bakımını tam anlamıyla ekip olarak üstleniyoruz. Bahçe yapısına göre damla sulama sistemi, rotor sistemi, yağmurlama ya da otomatik sulama sistemlerinin uygulanması konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir